Network Cameras DAHUA

System monitoringu DAHUA


Link do strony: https://www.dahuasecurity.com/

Jako lider innowacji, Dahua Technology zobowiązuje się do oferowania najnowocześniejszych technologii i produktów, takich jak wieloczujnikowe kamery panoramiczne, ePoE dla zasilania 800 m i transmisji danych przez kabel Ethernet oraz Smart Codec, aby poprawić wydajność kodowania i zaoszczędzić przepustowość.

Dostępnych jest wiele poziomów produktów, aby spełnić różne wymagania. Seria Ultra jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy wymagają najnowszych innowacji i najlepszej jakości. Seria Eco-Savvy jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy szukają równowagi między kosztami a wydajnością, podczas gdy seria Lite jest przeznaczona dla klientów, którym zależy na jakości, ale mają napięty budżet.

Kamery sieciowe są szeroko stosowane w różnych aplikacjach i branżach pionowych. Kamery rozpoznawania twarzy mogą być używane w wejściach i wyjściach, inteligentnych sklepach, miejscach publicznych i innych scenariuszach, aby poprawić wydajność działania. ePoE z rozszerzonym zasięgiem ma szerokie zastosowanie na stadionach, parkingach itp., aby zaoszczędzić na kosztach okablowania.

Rejestratory Dahua HDCVI (High Definition Composite Video Interface) obejmują serie Ultra, Pro i Lite, które pasują do różnych zastosowań. Rejestratory serii Ultra oferują najlepszą wydajność i najwyższą jakość. Urządzenia z serii Pro są idealne dla średniej wielkości firm i projektów, które wymagają równowagi między wydajnością a budżetem. Rejestratory serii Lite zostały zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności kosztowej zgodnie ze standardem zapewnienia jakości Dahua.

Rejestratory HDCVI, jako część systemu HDCVI, są szeroko stosowane w aplikacjach, w których dostępna jest istniejąca infrastruktura, a użytkownicy potrzebują najnowszych technologii, takich jak rozdzielczość 4MP/4K, IoT przez kabel koncentryczny, Power over Coax (PoC) i wiele innych.

Jako wynalazca technologii HDCVI, Dahua zobowiązuje się do wprowadzania najnowszych technologii do istniejących systemów opartych na kablach koncentrycznych, umożliwiając użytkownikom korzystanie z najnowszych innowacji i osiągnięć w branży.